PORTFOLIO - Piotr Urban

Zobacz foto realizacje i poznaj mój styl fotografii.

całująca się para młoda zanurzona w jeziorze oświetlona zachodzącym słońcem podczas pleneru ślubnego fotograf - piotr urban

Fotografia ślubna

Zdjęcia z wesela pokazują początek wspólnej drogi Młodej Pary, to wspaniała pamiątka na przyszłość. Każda plenerowa sesja ślubna to niepowtarzalne emocje i ciekawe miejsca, które utrwalam na zdjęciach. Zobacz przykładowe zdjęcia z sesji ślubnej w moim wykonaniu.

Fotografia chrzest święty

Chrzest święty to pierwszy ważny dzień w życiu Twojego dziecka. Zatrzymaj na pamiątkowych zdjęciach niezwykłe chwile, podniosły klimat rodzinnego świętowania Chrztu świętego dziecka. Zobacz jak wygląda ten radosny dzień okiem profesjonalnego fotografa.
Zdjęcie z chrztu świętego mama z dzieckiem podczas sesji w obiektywie Piotra Urbana.
oryginalna sesja komunijna chłopca siedzącego przy barze w Browar Wiatr w Uniejowie. Fotografia okolicznościowa piotr urban

Fotografia komunijna

Reportaż z Komunii świętej to podniosłe chwile w kościele i sesja plenerowa z najbliższymi. Zapisane momenty w kadrze na zdjęciach komunijnych, to doskonała pamiątka na przyszłość Waszego dziecka. Obejrzyj moje reportaże z uroczystości Komunii świętej.

Fotografia narzeczeńska

Sesja przedślubna narzeczonych to ciekawa propozycja dla przyszłej pary młodej. Naturalne zdjęcia w stylu lifestyle pokazują czystą miłość dwojga ludzi w ważnym dla nich miejscu. Obejrzyj sesje narzeczeńskie w moim wykonaniu.

zakochana wtulona w siebie para narzeczonych siedząca na górze rudzkiej w łodzi w tle widok na centrum łodzi. czarno biała fotografia piotra urbana fotografa ślubnego
dziewczynka z mamą na placu wolności w łodzi podczas zimowej sesji rodzinnej plenerowej. mama z córką ubrane w charakterystyczne czapki z logiem łódź oraz czerwone kurtki- piotr urban-fotograf okolicznościowy lifestyle

Fotografia rodzinna lifestyle

Podczas sesji rodzinnej niemal niewidoczny zapisuję w kadrze aparatu Wasze wspólne chwile, uśmiechy, czuły dotyk i szczęście z bycia razem. Obejrzyj naturalne, bez sztucznego pozowania zdjęcia rodzinne mojego autorstwa.

Fotografia biznesowa

Pokaż swoją firmę z jak najlepszej strony dzięki fotografii biznesowej. Postaw na profesjonalne zdjęcia wnętrz Twojego biura, profesjonalne zdjęcia pracowników. Zobacz jak powinna wyglądać Twoja fotografia wizerunkowa czy zdjęcia produktowe oraz packshoty na stronę Twojej firmy.

kosmetyki do makijażu na czarnym tle z odbiciem-fotografia produktowa piotr urban
zachód słońca na łące z widocznymi dwoma drzewami w perspektywie. pejzaż piotr urban

Fotografia po godzinach

Aparat towarzyszy mi w wielu miejscach i różnych chwilach. Lubię fotografować moich bliskich przyrodę, piękne widoki oraz ciekawe miejsca zwłaszcza w industrialnym klimacie – stare łódzkie fabryki czy zabytki.