Czarno biały portret pięknej dziewczyny wykonany przez piotra urbana
Anna Urban - makijażystka

Nazywam się Anna Urban, jestem makijażystką z Łodzi. Wspólnie z Piotrem tworzymy makijażowo - fotograficzny duet.

Działamy razem lub każde z nas osobno. To od Was zależy czy zdecydujecie się na kompleksową usługę (makijaż - fotografia) czy wybierzecie jedną z nich. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Oferuję usługi makijażu okolicznościowego.

Moim zdaniem, makijaż powinien być piękny, naturalny i ponadczasowy.
Powinien być także komfortowy i dodawać każdej kobiecie uroku. Podstawą perfekcyjnego makijażu jest piękna, zdrowa i pełna naturalnego blasku skóra.

Kto mnie inspiruje?

Jedną z makijażystek którą bezgranicznie uwielbiam i która inspiruje mnie niezmiennie jest Bobbi Brown. Uważam, że tchnęła w świat makijażu powiew świeżości, miękkości i właściwej dla siebie naturalności. Gdybym mogła, bez wahania zakupiłabym niemal każdy produkt tej marki.

Jako profesjonalna makijażystka wykonuję makijaż na każdą okazję:

– makijaż ślubny

– makijaż na inne uroczystości np. studniówka, chrzest

– makijaż wieczorowy

– makijaż dzienny

-makijaż biznesowy

Priorytetem jest dla mnie zachowanie higieny pracy na najwyższym poziomie (skuteczna dezynfekcja pędzli, gąbek i innych narzędzi pracy, stosowanie jednorazowych aplikatorów do malowania rzęs i ust).

Pracuję na kosmetykach marek selektywnych: Lancome, Dior, Bobbi Brown, Laura Mercier, Chanel, Hourglass, Benefit Cosmetics, Clarins, Yves Saint Laurent, Anastasia Beverly Hills i inne.

Wykonuję makijaże z dojazdem do klienta na terenie Łodzi i okolic.

oferta

Jeżeli zbliża się ważny dla Ciebie dzień, w którym pragniesz wyglądać olśniewająco to idealnym rozwiązaniem jest usługa profesjonalnego makijażu.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Każdy wykonany przeze mnie makijaż wraz z dojazdem na terenie Łodzi i okolic to koszt 120 zł.

W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy (kępki rzęs) oraz próbka pomadki z aplikatorem przeznaczona do późniejszych poprawek.

Orientacyjny czas makijażu, który należy zarezerwować i który jest dla mnie komfortowy ze względu na swobodne działanie i wykonywanie pewnych kroków bez zbędnego pośpiechu to około półtorej godziny.

Moja oferta zawiera:

– makijaż ślubny

– makijaż ślubny próbny

– makijaż okolicznościowy (studniówka, uroczystości rodzinne np. chrzest, 18-stki)

– makijaż dzienny

– makijaż biznesowy

– makijaż wieczorowy

– makijaż do sesji zdjęciowej osoby prywatnej

ZALECENIA i WSKAZÓWKI

Każdy profesjonalny makijaż oprócz tego, że powinien być piękny i świetlisty, powinien być też trwały.

Kluczem do sukcesu jest odpowiednia pielęgnacja twarzy, okolicy pod oczami, a także ust. Właściwa pielęgnacja to absolutna podstawa w makijażu na wielkie wyjścia.

Aby makijaż był w pełni satysfakcjonujący przeczytaj poniższe wskazówki:

Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu skóry do makijażu czyli regularnym nawilżaniu w połączeniu z peelingiem wykonywanym 2 razy w tygodniu, co znacznie przedłuży trwałość makijażu.

Na dwa tygodnie przed planowanym makijażem:

– należy zaprzestać opalania twarzy i dekoltu (skóra nadmiernie eksponowana na słońce lub sztuczne promieniowanie (solarium) będzie podrażniona, zaczerwieniona oraz wysuszona co negatywnie wpłynie na trwałość makijażu).

– należy wykonać regulację brwi oraz depilację zbędnego owłosienia typu wąsik (jeżeli jest taka potrzeba) WAŻNE: regulacji oraz depilacji nigdy nie wykonujemy bezpośrednio przed wizytą.

W dniu makijażu:

– wizytę u fryzjera należy umówić przed makijażem zachowując odpowiedni zapas czasowy

– przed moim przybyciem warto wykonać demakijaż (zaoszczędzimy kilkanaście minut i pozwolimy skórze odetchnąć)

Ponadto:

– przed planowanym makijażem starajmy się nie naruszać niedoskonałości, gdyż rozpulchniona skóra po próbach wyciskania lub strupki zdecydowanie utrudnią kamuflaż i odpowiednią korekcję zmian.