Piotr Urban fotografia ślubna - zdjęcia pełne emocji

Sesje ślubne - moje ostatnie realizacje

Fotografia ślubna

Zlecenie na fotografię ślubną od Natalii i Bartka wykonałem w magicznym miejscu w Łodzi - Dwór Artusa. Kameralny ślub odbył się w ogrodzie, a uroczystość w dworskich wnętrzach sali weselnej. Dopisała nam słoneczna pogoda. Szczęście i miłość widać było niemal na każdym ujęciu Natalii i Bartka, uśmiech nie schodził z ust panny młodej. Ślubną sesję zdjęciową wykonaliśmy w oryginalnym plenerze w łódzkim pofabrycznym kompleksie - Księży Młyn.

Sesja narzeczeńska

Lubię takie wyzwania! Razem z Jacqueline i Alexem, którzy na co dzień mieszkają w Niemczech zrealizowaliśmy narzeczeńską sesję zdjęciową w stylu lifestyle. Zdjęcia miały być naturalne, bez sztucznego pozowania w studio. Miejsce wybraliśmy nieprzypadkowo - Uroczysko Lublinek na Retkini w Łodzi, skąd pochodzi Jacqueline. Podczas sesji towarzyszyła parze wierna przyjaciółka na czterech łapach - Nela.

Ślub w plenerze

Ten ślub był również wyjątkowy dla mnie. Dla pary młodej Mileny i Kamila wykonałem reportaż ślubny w plenerze w pięknym Pałacu w Pstrokoniach. Taka sesja to zawsze ciekawe i oryginalne zdjęcia, ale także obawa przed pogodą. Naturalne światło grało tutaj pierwszorzędną rolę. W cieniu drzew para młoda powiedziała sobie TAK. Sesja zdjęciowa na tle zachodzącego słońca w otoczeniu przyrody, wyszła naprawdę świetnie.

Zalety mojej oferty

Elastyczna oferta

Ofertę fotografii ślubnej czy okolicznościowej dopasowuję indywidualnie do potrzeb i wymagań klientów.

Szybki czas realizacji

Zapewniam szybki czas realizacji obróbki zdjęć po wykonanym zleceniu. Gotowe zdjęcia będą dostępne dla Was w strefie klienta.

Doskonała jakość zdjęć

Pracuję z profesjonalnym sprzętem - aparat NIKON. Wykonane zdjęcia są poddane obróbce graficznej, o dużej rozdzielczości.

Kilka słów o mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Piotr Urban. Jestem profesjonalnym fotografem z Łodzi. Swoje usługi świadczę także w Warszawie czy innych zakątkach Polski. Specjalizuję się w naturalnej fotografii ślubnej i rodzinnej w stylu lifestyle. Zapewniam elastyczną ofertę oraz szybki czas realizacji zlecenia. Gwarantuję oryginalne, kreatywne i wysokiej jakości zdjęcia z Twojej sesji narzeczeńskiej, reportażu ślubnego czy chrztu. Poznaj mój styl, zobacz ostatnie realizacje w portfolio. Zapraszam do kontaktu.