Pary młode często pytają mnie, gdzie w Łodzi czy okolicy można wykonać oryginalną sesję zdjęciową z okazji ślubu w plenerze. Mam w głowie kilka pomysłów, a jeden, który szczególnie Wam polecam, to Arboretum w Rogowie.

Jesienią wykonałem tam bardzo ciekawą sesję zdjęciową. Pracowałem z sympatyczną parą młodą, a pogoda zdecydowanie nam dopisała. Fenomenalne zdjęcia to efekt radości młodej pary, ciekawe barwy jesieni w połączeniu ze śnieżną bielą sukni panny młodej, a do tego otulały ich ciepłe promienie słoneczne.

Naturalna przyroda, różnorodność drzew i krzewów dają jesienią niespotykane w ciągu roku wybarwione liście. Mnie osobiście pracowało się tam bardzo dobrze, para młoda również była zadowolona z efektów sesji zdjęciowej w plenerze. Nie ma tam zbyt wielu ludzi, zatem intymna atmosfera gwarantowana.

Moim faworytem spośród wielu zdjęć z tej sesji zdjęciowej, jest fotografia panny młodej na tle czerwonego drzewa oraz młoda para leżąca na żółtych liściach.

Zapraszam Was do rezerwacji ślubnej sesji zdjęciowej. W ramach pakietu ślubnego oferuję sesję narzeczeńską, fotoreportaż z przygotowań, ślubu i wesela. A w dogodnym dla Was terminie wykonam sesję z plenerze.

Dodatkowo dla panny młodej oferujemy usługę profesjonalnego makijażu ślubnego.

Piotr Urban – fotograf ślubny Łódź tel. 601-662-185.